Primarul municipiului Oltenița, Mihăiță Beștea, a participat, recent, la ședința Comitetului Director al Asociației Municipiilor din România, din Râmnicu Vâlcea. La întrunire au luat parte și alți primari din România, dar și reprezentanți ai administrației …


